Horex VR6 Cafe Racer
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Horex VR6 Cafe Racer 2017
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 163 KS |
|---|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 138 okr./min |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 6 |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1218 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Öhlins |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 264 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Visina sjedala | 780 mm |
|---|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 219 kg |
ФАК Horex VR6 Cafe Racer
- Koji je bolji? Motocikl Horex VR6 Cafe Racer ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Horex VR6 Cafe Racer?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Horex VR6 Cafe Racer.
- Koliko je popularan motocikl Horex VR6 Cafe Racer?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Horex VR6 Cafe Racer.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Horex VR6 Cafe Racer Слике
Извор: 1000PS








Прикажи још слика



















